Jak probíhá instalace?

od vyplnění webového formuláře až po proškolení o používání

1. Vypracování cenového návrhu zdarma

Začalo by to tím, že kontaktujete obchodního zástupce nebo vyplníte webový formulář na konci této stránky. Pokud vyplníte webový formulář, ozve se Vám obchodní zástupce Schliegeru, který je Vám nejblíž. Naše zástupce máme po celé republice. Zástupce od Vás zjistí technické údaje, které bude potřebovat znát. Pokud nebudete vědět, jak je zjistit, zástupce se s Vámi rád sejde a pomůže Vám. Poté zváží Vaše technické řešení a vytvoří Vám zdarma cenový návrh. S tímto návrhem Vás obchodní zástupce seznámí a vysvětlí Vám ochotně vše, co budete potřebovat. Pokud budete s řešením spokojeni, přijde Vám návrh smlouvy o dílo. Když vše odsouhlasíte, nebude nám zbývat nic jiného než si domluvit termín montáže.

2. Montáž

Montáž může proběhnout už za čtrnáct dní od podpisu smlouvy. Pokud byste potřebovali mít montáž urgentně hotovou dříve (třeba protože odjíždíte na dlouho pryč), vyjdeme Vám vstříc a můžeme se domluvit. Vše bývá namontované a funkčí za jeden až tři dny. Až bude montáž hotová, stačí podepsat předávací protokol. Ještě předtím Vás naši experti seznámí se vším, co budete chtít ohledně řešení vědět. Může jít o vše kolem ovládání a servisu. Nejde o nic složitého.

3. Dotace

Předpokládáme, že budete mít zájem o dotaci, která je k dispozici a ušetří Vám 35 000 Kč. Ohledně dotace máte v zásadě dvě možnosti. Buď můžete nejprve zažádat o dotaci. Jakmile ji fond ministerstva prostředí schválí, začne montáž. Detailně to probíhá tak, že s obchodním zástupcem vyplníte krátký formulář, kde uvedete věci jako na jaké parcele je dům. Také uvedete číslo účtu, kam mají být zaslány peníze. Pokud má dům více spoluvlastníků, je potřeba souhlas všech. Tento formulář je poté předán naší společnosti společně s prohlášením o plné moci. Od té doby už nemusíte na dotace myslet, vše zařídíme za Vás. Když je montáž dokončena, Schlieger vypracuje příslušné dokumenty a odevzdá je fondu. Ten vše schválí a do 30 dnů pošle peníze na Váš účet.

Druhá možnost je žádat o dotaci souběžně s montáží. Dotace jsou schváleny prakticky vždy a tak není třeba čekat, než fond žádost o dotaci schválí.

TIP: Zástupce Schliegeru ve
Vašem kraji Vám rád vše osobně
vysvětlí a vypracuje cenový
návrh zdarma

+420 566 440 009

info@schlieger.cz

  • Chotěboř
    Sokolohradská 629
  • Praha
    Táboritská 1000/23
  • Další pobočky
    Pro více informací volejte +420 566 440 009
Schlieger 2015