Dotace na
solární ohřev vody

Systém solárního ohřevu vody je investice. Rozhodnout se využít dostupné dotace je skvělá volba. Program NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM Vám nyní poskytne až 50 000 Kč na Váš systém solárního ohřevu vody. Maximálně Vám zaplatí také 55% ceny z Vašeho řešení.

Na jaké systémy zařizujeme dotaci?

Systém pro 2-3 lidi

Eurosol L

Systém pro 4-5 lidi

Eurosol XL

Systém pro 2-3 lidi

Eurosol L

Máte dvě možnosti

 • 1. Zařídíte si dotaci sami

  Je to poměrně složitý a komplexní administrativní proces. Potřebujete mít dvě schválení, získat energetického specialistu, podat žádost na fond s technickými specifikacemi a spoustu dalších věcí.

 • nebo Vám jí Schlieger zařídí zdarma

  Máme vše standardizované a připravené. Zařizovali jsme stovky dotací a můžete zařídit i jednu pro Vás. Podívejte se, jak to děláme.

Jak dotace pro solární ohřev vody zařizujeme?

Dotace Vám ušetří až 50 000 Kč. Ohledně dotace máte v zásadě dvě možnosti. Buď můžete nejprve zažádat o dotaci. Jakmile ji fond ministerstva prostředí schválí, začne montáž. Detailně to probíhá tak, že s naším obchodním zástupcem vyplníte krátký formulář, kde uvedete věci jako na jaké parcele je dům. Také uvedete číslo účtu, kam mají být zaslány peníze. Pokud má dům více spoluvlastníků, je potřeba souhlas všech. Tento formulář je poté předán naší společnosti společně s prohlášením o plné moci. Od té doby už nemusíte na dotace myslet, vše zařídíme za Vás. Když je montáž dokončena, Schlieger vypracuje příslušné dokumenty a odevzdá je fondu. Ten vše schválí a do 30 dnů pošle peníze na Váš účet.

Druhá možnost je žádat o dotaci souběžně s montáží. Dotace jsou schváleny prakticky vždy a tak není třeba čekat, než fond žádost o dotaci schválí. Naše společnost má 100% úspěšnost ve vyřizování dotací z programu Nová zelená úsporám.

Stačí vyplnit krátký formulář

Vaše údaje nikdy nikomu nepředáme. Jen se s Vámi díky nim spojí zástupce Schliegeru, vše Vám rád vysvětlí a navrhne to nejlepší řešení.
+420 566 440 009

info@schlieger.cz

 • Chotěboř
  Sokolohradská 629
 • Praha
  Táboritská 1000/23
 • Další pobočky
  Pro více informací volejte +420 566 440 009

Schlieger 2015