Jednička v počtu realizací v ČR
566 440 008 Po–Pá: 9–16 hod.

156 lidí ve firmě

A stále rosteme. Každý rok do našeho týmu přibude dalších 12 spokojených lidí.

5 468 realizací po ČR

Jsme česká jednička v dodávkách fotovoltaických elektráren a tepelných čerpadel pro domácnosti.

56 000 Kč mzda

Je u nás průměrem. Ti nejlepší si však dovednou vydělávat i trojnásobek.

98 % spokojených klientů

Jednat s našimi klienty je radost. Naprostá většina je z našich produktů a služeb nadšena. Nikdo nerudný na vás křičet nebude.

Dotační specialista

Právě otevíráme nové výběrové řízení na pozici dotační specialista. Máte už dost stereotypní práce na jednom místě? Zajímá vás seberozvoj a práce ve firmě, která raketově roste nahoru? Tak to možná hledáme zrovna vás.

Jsme česká firma se světovými produkty, která je na strmém vzestupu. S neustále rostoucí poptávkou a přáními našich klientů narůstá počet volných pozic. Našim klientům chceme dopřát nadstandardní péči, a proto spolupracovníky vybíráme opravdu pečlivě. Zároveň si ale naše zaměstnance hýčkáme a nepřetěžujeme.

Náplň práce

✓ Vyřizování jednoduchých telefonických hovorů se zákazníky a zájemci o naše služby
✓ Aktivování a evidování smluv v informačním systému
✓ Zpracovávání podkladů od zákazníků
✓ Vyřizování dotací
✓ Zodpovídání dotazů a doplňování informací o našich službách
✓ Řešení e-mailových požadavků a administrativní podpora

Nabízíme
✓ Fixní mzda a motivující finanční bonusy podle pracovních výsledků
✓ Podpora volnočasových aktivit (pravidelní firemní akce)
✓ Příjemné pracoviště vzdálené 5 minut chůze od stanice metra Letňany (linka C)
✓ Veškeré zaškolení na náklady společnosti
✓ Možnost kariérního růstu
✓ Zázemí úspěšné české společnosti s dobrou perspektivou
✓ Po zapracování možnost práce z domova
✓ Nástup možný IHNED

Požadujeme
✓ Dokončené SŠ vzdělání
✓ Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
✓ Spolehlivost a aktivní přístup
✓ Pečlivost
✓ Kreativitu a nápaditost
✓ Znalost cizích jazyků není nutná

    Odesláním formuláře uděluji souhlas společnosti Schlieger, s.r.o. ke
    zpracování mých osobních údajů v souladu s evropským nařízením GDPR.

    Proč pracovat ve Schliegeru

    01 Dobrou práci taky dobře platíme.

    02 Přinášíme na trh jen nadstandardní technologie a řešení, žádné kompromisy.

    03 Naši lidé můžou být pyšní, že zákazníkům pomáhají žít šetrněji k planetě i k jejich peněžence.

    04 Pořád rosteme. Každý má tak u nás šanci vybudovat si vysněnou kariéru.