Tepelné čerpadlo Inverter X

Tepelné čerpadlo Inverter X VZDUCH - VODA

 • Nízké pořizovací náklady
 • Rychlá návratnost
 • Nejnovější prověřený typ čerpadla
 • Nízká hlučnost
od 167 420 Kč

Cena celkem bez dotace: 232 420 Kč

Výše dotace: 65 000 Kč

Mám zájem

Schlieger je bezpečnou volbou

ZDARMA osobní konzultace

Přímo na místě zhodnotíme nemovitost a doporučíme nejvýhodnější řešení.

4 983 realizací po ČR

Jsme jednička trhu. Solární systém i tepelné čerpadlo vám postavíme v nížinách i na horách.

100% garance dotace

Máte nárok na dotaci? Vyřídíme ji za vás. Když neuspějeme, náklady platíme my.

Bezkonkurenční záruky

Nadstandardní záruky (např. 30 let na výkon panelů) nejen na materiál, ale také na práci.

Vlastnosti čerpadla Inverter X


Pracuje do −25 °C

Výstupní teplota až 60 °C

Vyrobeno kompletně z nerezové oceli

Záruka až 10 let

Hlučnost vyřešeno

Hlučnosti tepelných čerpadel věnujeme velkou pozornost. Naše technologické postupy dokázaly ztišit provoz čerpadel pod úroveň šepotu.

Skutečně! Běžná hlučnost našich čerpadel je totiž pouhých 39–45 dB. Vždy samozřejmě záleží na konkrétním umístění tepelného čerpadla (na čem stojí, jak daleko je od domu, co je v jeho okolí). Každopádně jsme v rámci legislativních norem vyvinuli nejtišší možné řešení.

 • On-line aplikace Siemens pro ovládání z mobilního telefonu
 • Topný faktor dosahuje až 4,4 COP, úspora oproti el. kotli až 80 %
 • Záruka 3 roky na tepelné čerpadlo a 10 let na kompresor. Součástí záruk je také bezplatná práce spojená se servisem či výměnou.

Inverter X je nová generace tepelných čerpadel typu vzduch - voda od společnosti SCHLIEGER, která umožní topení, chlazení a ohřev teplé vody.

Tepelné čerpadlo Inverter X je vhodné pro rodinné domy a malé komplexy budov. Je navrženo pro drsné klimatické podmínky a splňuje požadavky na vysokou kvalitu a dlouhou životnost.

Tepelné čerpadlo Inverter X dokáže efektivně pracovat i při venkovních teplotách –25 °C a dosahovat výstupní teploty vody až 60 °C.

Díky moderní technologii EVI dosahuje tepelné čerpadlo Inverter X až o 30 % účinnějšího provozu a až o 20 % vyššího topného faktoru než běžná tepelná čerpadla.


Další informace

Všechny systémy navrhujeme na míru

 • Přijede za vámi technický specialista Schliegeru.
 • Společně proberete spotřebu vaší domácnosti, parametry domu a vaše individuální požadavky.
 • Připravíme vám nabídku, která padne jako ulitá všem vašim parametrům a potřebám.

Mám zájem o nabídku ZDARMA

Expertní konzultace ZDARMA do 48 hodin

 • Přijedeme k vám domů a zhodnotíme připravenost vaší nemovitosti
 • Zodpovíme vaše dotazy, upozorníme na potenciální slabá místa, doporučíme řešení
 • Spočítáme, kolik ušetříte, a vyčíslíme návratnost investice

Chci konzultaci zdarma

Jak to funguje

1

Nezávazná poptávka

Po obdržení poptávky se vám do 48 hodin ozve náš obchodně technický zástupce, který posoudí stávající topný systém, probere s vámi spotřebu a další potřebné informace pro zpracování první nabídky.

2

Technický návrh a odhad ceny

Na základě předchozí komunikace s technických zástupcem vám dáme k náhledu rámcovou nabídku s rozpisem použitých komponent a výpočtem úspor a návratností přímo pro vás.

3

Návštěva technika u vás

Náš technik přijede k vám domů a vše s vámi detailně projde. Zakládáme si na bezproblémové instalaci i vyřízení dotace a zapojení do sítě. Platí tedy dvakrát měř a jednou řež. Podrobně vám vysvětlíme všechny technické i praktické detaily a zodpovíme vaše otázky.

4

Jasná a férová nabídka

Po návštěvě technika vám dáme nabídku, která bude šitá přímo pro vás (zohledňující velikost domu, počet počtu osob v domácnosti a další parametry).

5

Podpis smlouvy

Po odsouhlasení navrhovaného řešení vše sepíšeme s jasným přehledným rozpočtem a dojde k podpisu smlouvy.

6

Vypracování žádosti o dotaci

Vypracujeme energetický posudek a vytvoříme projektovou dokumentaci. Jen s těmito materiály lze žádat o dotaci. Vše ale vyřídíme za vás.

7

Montáž, instalace a testování

Vyšleme k vám naše dobře proškolené techniky, kteří vám celý systém naistalují a uvedou do provozu. Samozřejmostí je vysvětlení celého systému a aplikace pro váš chytrý telefon.

8

Revize systému

Po instalaci systému vás navštíví revizní technik , který projde správnost zapojení pro legislativní účely a předá vám dokumenty pro změnu distribuční sazby pro tepelné čerpadlo. Následně je potřeba abyste si o změnu distribuční sazby zažádali u svého dodavatele elektřiny.

9

Vyplacení dotace

Po finálním dokončení celého systému dodáme veškeré dokumenty na statní fond životního prostředí, aby vám mohli vyplatit dotaci na váš účet.

4 983 realizací po celé České republice

Naše elektrárny fungují také na Slovensku, v Německu a dalších zemích EU.

Časté dotazy

Jakou mám garanci, že dosáhnu na dotaci?

Garantujeme 100%. Každého zákazníka osobně navštívíme a projdeme podrobně střechu, stavbu, stav rozvodů a další náležitosti, abychom mohli zpracovat přesný energetický posudek šitý na míru vaší spotřebě a situaci. Zabráníme tomu, abyste si požádali o dotaci na výkonnější řešení, než skutečně potřebujete – což by dotaci mohlo zpětně ohrozit.

Zároveň si pohlídáme, že fotovoltaiku doporučíme a naceníme, pouze pokud jsme si jistí, že projde potřebnými revizemi a nebude problém se zapojením do sítě.

Pokud bychom přece jenom z jakéhokoliv důvodu dotaci nezískali (za skoro 5000 realizací se to skutečně v jednotkách případů stalo), náklady jdou za námi.

Jak dlouho trvá realizace?

Vlastní montáž trvá obvykle 2 až 3 dny.

Kolik ušetřím?

Obecně ušetříte až 70% nákladů oproti elektrickému vytápění a až 50% nákladů oproti plynovému kotli. Konkrétní úspora samozřejmě závisí na vaší konkrétní situaci a stavbě. Každému zákazníkovi chceme doporučit dlouhodobě nejvýhodnější řešení.

Jsou vaše výrobky z Číny?

Některé suroviny a prvosoučástky jsou také z Číny. Jednoduše proto, že se nikde jinde na světě nevyrábějí. Ve Schliegeru si velmi zakládáme na kvalitě a všechny naše subdodavatele opakovaně a důkladně prověřujeme. Většina výrobců našich komponent ale sídlí v Evropě (Německo, Nizozemí) nebo v USA.

Mám zájem o cenovou nabídku zdarma.

 • Ozveme se vám do 48 hodin
 • Expertní konzultace ZDARMA
 • Zašleme vám nabídku na míru

Odesláním formuláře uděluji souhlas společnosti Schlieger, s.r.o. ke
zpracování mých osobních údajů v souladu s evropským nařízením GDPR.